Online-mutabakat

Online mutabakat hizmeti, firmalar ve müşteriler arasındaki tanımlanmış alacak veya borç hesaplarının elektronik ortamda rahat, kolay, hızlı, güvenli ve hatasız bir şekilde karşılaştırılmasını sağlıyor. BA-BS olarak adlandırılan mutabakatları ve cari hesap mutabakatları için geliştirilen bir web uygulaması olarak firma ve müşterilerin hizmetine sunuluyor. Bu mutabakat çeşidi sayesinde kâğıt ihtiyacı olmadığı için ağaç kesimi gerçekleşmeden, çevre dostu bir faaliyet sergileniyor. Tüm işlemlerin dijital ortama taşınmasına engel olan bu teknik sayesinde firmalar arasındaki anlaşmaları bu şekilde gerçekleştirerek doğayı koruyor.

Çevre Dostu ve Kolaylık Sağlayan Mutabakat

Kağıt, arşivleme ve kağıt masraflarından kurtulmanıza yardımcı olan online mutabakat sayesinde firmalardaki personeller diğer işlerle daha rahat ilgilenebiliyorlar. Excel aracılığı ile bilgi alınabilen sistemlerle çalıştığı için tüm veriler hızla erişim sağlanmasına yol açıyor. Alacak ve borç işlemleri esnasında telefon açmak, faks başında beklemek veya evraklar arasında zaman kaybetmeden, e-mutabakat sayesinde hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu yolla cari hesaplar paylaşılabiliyor ve şirketler arasındaki hesapların karşılaştırılması yapılabiliyor.

Online Mutabakatın Yasal Avantajları

 • Elektronik posta aracılığıyla yapılan mutabakatların tamamı dijital ortamda yasal bir şekilde gerçekleşiyor ve bu nedenle hızla geri dönüş alınabiliyor.
 • Noter onaylı gönderimler aynı hukuki değere sahip online mutabakat ile rahat edilebiliyor.
 • BA BS, bakiye ve cari mutabakatları e-mutabakat sayesinde aynı anda yapılabiliyor.
 • Telefon, faks veya posta trafiği bu sayede son buluyor ve web üzerinden tüm işlemler gerçekleştiriliyor.
 • Mutabakat raporlarının tamamına tek noktadan hızlıca ulaşılabiliyor.
 • İş gücü, zaman ve telefon, faks gibi giderlerden tasarruf ediliyor.
 • Cevap vermeyen firmalara sistem otomatik olarak hatırlatma maili gönderiyor ve mutabakatlara geri dönüş oranı artıyor.
 • Veri bütünlüğü sağlanarak, operasyon maliyeti düşürülüyor.
 • Takip edilebilir ve ökçeklendirilebilir bir altyapı sunuyor.
 • Cevapların sisteme hızlı ve kolay bir kullanım ile kaydedilmesini sağlıyor.
 • Mutabakat raporlarının izlenmesi ve firmaya gönderilenlerin sisteme işlenmesi avantajlar arasında yer alıyor.
 • Her iki tarafın da ekstre ya da ilişkili dosyaları gönderiliyor.
Etiketler

Henüz Yanıt Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket
Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım