ba-bs-mutabakat

Mutabakat Hizmetleri

BABS Mutabakat: Maliye bakanlığı bünyesinde işleme alınan, temel faaliyet alanı gösterge paneli niteliği taşıyan,  her ayın 5’ine kadar bildirilmesi gereken forum hizmetlerine verilen addır. Faturalanmış belge niteliği taşıyan BaBs mutabakat; mal alış, mal alış iadesi, mal satış, mal satış iadesi, demirbaşlar, giderler vb. çok sayıda kalemden oluşan fatura detaylarından oluşmaktadır. Bu hesapların K.D.V hariç tutar içeriği 5000TL’yi geçen fatura bedellerinin ve toplam tutarlarının muhakkak bildirilmesi gerekmektedir.

  • BA: Mal ve hizmet alımlarına ilişkin bildirim; BS: Mal ve hizmet satışlarına ilişkin bildirim formu niteliği taşıyan mükellef, firma yetkili ve servislerin, kamu kurum ve kuruluşlarının en etkin kullandıkları finansal döküm özelliği gösteren mali plan içeriği sistemlerinden olarak faaliyetlerine devam etmektedir.
  •  BABS Mutabakat işlemleri forum içeriği taşıyan belgelerle mükelleflerin en büyük destekçisi ve hızlı işlem gördükleri mali hesap çıktısı olarak işlem görmektedir. Kolay erişim, kolay kullanım ve kolay aktarım, kolay erişim ve zamandan tasarruf özellikleri ile profesyonel bir veri depolama ve anlık bildirim sistemi olarak faaliyet geliştirmektedir. BaBs mutabakat müşteri tahsilâtları sırasında ya da CMS ekran sistemlerinden müşterilerin tahsilât işlemleri ivedilikle gerçekleştirilmektedir.
  • Ba Bs mutabakat işletmelerin faaliyet geliştirdiği sistemlerden olarak işlevine yeni ve etkin çok sayıda faaliyet desteği oluşturmaktadır. Özellikle bilanço esasına göre düzenlenen ticari defterleri kapsayan mali işlemleri kapsamaktadır. Ba Bs mutabakat çerçevesi mali nitelikte lup işletme kurum ve işletmelerin tüm alış satış ve demirbaşlarını; stok durumunu güncelleyen anlık kayıt sistemi ile kaliteli bir bilanço esaslı veri depolama ve saklama işlevi görmektedir.

BaBs Mutabakat Avantajı

BaBs mutabakat anlık kolay kontrol, tekrarlı e-mail ile hatırlatma, uyumlu çalışma avantajı, hızlı veri aktarımı, hız faktörü ve tasarruflu zaman yönetimi ile raporlama sürecini kaliteli bir şekilde sürece dâhil etmektedir. Mükelleflerin, işletmelerin ve bilanço esasına dayanan çok sayıdaki özel ve kamu nitelikteki kurum, şirket ve hizmet erbabı BaBs mutabakat sistemini gönül rahatlığı ile kullanmaya devam etmektedir.

-Mutabakat işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir nitelik taşıması online olarak, iletişim desteği sunan, sosyal içerik sunan bir çok site ve teknik alt yapısına olumlu katkılar sunarak; kullanıcıların konforlu bir şekilde BaBs mutabakat sürecinden geçmesine, kaliteli bir mali gösterge destek sistemi avantajı sağlamaktadır.

Katagori
Etiketler

Henüz Yanıt Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket Online Anket
Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım Bursa Yazılım